Close

Magdalena Kobiałko

Magdalena kobiałko

Kursy, które prowadzi ten ekspert:

Komunikacja niewerbalna

Język angielski


Marketing, PR, Social Media, Content Marketing, E-marketing, organizacja eventów szkoleniowych, promocyjnych, wizerunkowych, oraz konferencyjnych, to jest to co mi w życiu najlepiej wychodzi i to czemu poświęcam się zawodowo bez reszty. Tworzę skuteczne strategie marketingowe, które pozwoląna efektywne połączeniecontent marketingu, SocialMedia, e-marketingu i procesu lead nurturing.Wyznaję zasadę, ze aby pracę wykonywać dobrze musi być pasją a nie tylko pracą.

Referencje

:

Pani Magdalena jest niesamowita w tym co robi. Przygotowała naszego syna do matury w przeciągu roku. Bartek zdał maturę rozszerzoną na 95 % Polecamy pracę z p. Magdaleną, to profesjonalistka w każdym calu! Wymagająca, ale kreatywna, zmotywowała naszego syna do nauki.


Magdalena Kobiałko to fantastyczna pedagog. Przygotowana na każde pytanie dzieciaków, zawsze pełna optymizmu, uśmiechu i z niesamowitą wiedzą! Dzieci wprost za nią przepadają. Moja córka opowiadała o p. Magdzie koleżankom w szkole, dziadkom itp. Z mężem jesteśmy zachwyceni postępami w nauce naszej córki odkąd zaczęła pracę pod kierownictwem p. Kobiałko


p. Magdalena prowadzi naszego syna od 10 lat, od czasów przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów w nauce jakie poczynił nas syn.