Close

Szkolenie Biznesowe z koniem

W imieniu Europejskiego Centrum Sportu i Nauki mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję udziału w szkoleniach dotyczących szeroko rozumianego biznesu. Rozumiemy jak wyraźne analogie łączą świat przedsiębiorczości ze światem sportu. Jedną z nich traktujemy jako podstawową dla osiągnięcia sukcesu w obu dyscyplinach i jest nią potrzeba stałego uaktualniania i rozwijania swoich umiejętności poprzez doskonalenie warsztatu własnych kompetencji.

Zauważamy dziś wyjątkową potrzebę reagowania na te zjawiska rynkowe, które w decydujący sposób odpowiadają za skuteczność funkcjonowania organizacji, a czasem wręcz warunkują jej „być albo nie być”. Takim zjawiskiem dyktowanym w dzisiejszej rzeczywistości obrotu gospodarczego jest np. problematyka skutecznej sprzedaży a nierzadko jej w ogóle braku. Wielu dyrektorów handlowych zastanawia się jak ma zareagować w obliczu wciąż rosnących planów sprzedażowych. Odpowiedzią jest podnoszenie umiejętności handlowych pracowników i stały ich trening.

Szkolenie Biznesowe z koniem

Data kolejnego szkolenia:

9.02.2018

Charakterystyka

Dzisiejszy świat daje mnóstwo narzędzi do tego by skutecznie sprzedawać, negocjować, podpisywać korzystne kontrakty. Wystarczy je tylko wykorzystać. Żadne słowa nie zastąpią instynktów kierujących podejmowaniem decyzji.

Zapraszamy na szkolenie, które prowadzi do:

  • Uświadomienia sobie swoich mocnych stron i zwiększenia pewności siebie
  • Lepszego wykorzystania własnych cech w rozmowach i negocjacjach

Zrozumieniem cech otoczenia i zapanowaniem nad procesem decyzyjnym, oraz zwiększeniem skuteczności rzeczowego przekazu opartego na faktach.

Program

Program szkolenia obejmuje zajęcia praktyczne z koniem, oraz zajęcia teoretyczne z elementami dyskusji. Celem szkolenia jest poszerzenie możliwości i wykorzystanie własnych mocnych stron,  aby osiągnąć zamierzone plany.

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób które chcą poprawić własne możliwości negocjacyjne oraz umocnić własną pozycję w prowadzonych rozmowach, opierając się o uniwersalne, nowoczesne metody. Tworzy możliwości wykorzystania własnych ścieżek bez konieczności wykorzystywania typowych dróg i ogranych chwytów handlowych.

Szczególnie przydatne pracownikom firm, którzy zwiększają własną odpowiedzialność, poszukują nowatorskich rozwiązań, zdobywają nowe rynki, nie dążą utartym śladem poprzedników.

Szkolenie prowadzi bardzo doświadczony praktyk , który bierze pod uwagę indywidualne cechy każdego uczestnika.

Harmonogram Szkolenia:

Miasto: Wrocław
Dzień : piątek/sobota

Cena

Cena : 1250,- zł

W cenie szkolenia:

  • zajęcia w plenerze
  • zajęcia w sali
  • nocleg ze śniadaniem
  • ognisko
  • dwa posiłki obiadowe

Sprawdź także nasze inne szkolenia: Biznesowe